Mamak Belediye Başkanı sayın Veli Gündüz Şahin, İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden de sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı sayın Uğur Sarı ve belediye çalışanı meslektaşlarımızla görüşme gerçekleştirdik. Davaya konu olan planlama alanları, belediyenin halihazırda yürüttüğü projeler ve Şubemizin gündemlerine ilişkin istişarelerde bulunduk. Karşılıklı olarak mesleğimizi ilgilendiren her türlü sorun, talep ve eleştiriyle ilgili olarak diyalog kanallarımızın açık olması gerektiğini vurguladık.
Kendilerine gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyoruz.
TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi