İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ - MİMARLIK FAKÜLTESİ 2024 YILI MEZUNİYET TÖRENİ
19.07.2024 tarihinde gerçekleşen İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Mimarlık Fakültesi, 2024 Yılı Mezuniyet Töreni‘ne Yönetim Kurulu üyelerimiz katılım sağlamıştır. Şehir ve Bölge Planlama Bölümü‘nden mezun olan meslektaşlarımızı tebrik eder, meslek hayatında başarılar dileriz.
Aramıza yeni katılan çok değerli meslektaşlarımız,
Şehircilik biliminin ilkelerini, doğrularını, meslek alanımızın gerekliliklerini korumak ve ileriye taşımayı gerektiren koşullar altında meslek hayatınıza atılıyorsunuz. Bu değerleri taşımak ve geliştirmek artık sizlerin elinde. Elbette ki etik değerlerimiz, bilimsel ilkelerimizi mesleğimizi ifa ettiğimiz alanlarda taşıyacağız ancak bu süreçte yalnız olduğunuzu düşünmeyin. Meslek odanız bu nedenle var.
Mesleğe Hoş Geldiniz!